Nurcan ve Alaattin Gaygısız çiftinin güzeller güzeli kızları Seda ile Neriman ve Şenol Zeren çiftinin yakışıklı oğulları Umut evlilik yolunda ilk adımı attılar.

Seda ve Umut dün akşam Kandıra Prof. Dr. Turan Güneş Kültür merkezinde düzenlenen nişan merasimi ile evliliğe doğru yelken açtılar. Çiftin nişan yüzüklerini ilçemizin sevilen isimlerinden eski belediye başkanı ve 31 Mart 2024 yerel seçimlerinde bağımsız belediye başkanı adayı olan Cengiz Kan taktı.

Nişan yüzüklerini takmadan evvel kısa bir konuşma yapan Cengiz Kan ; " Nasip olursa bu akşam evliliğe giden bu yolda ilk adım atılmış olacak, inşallah Allah nasip ederse bu nişanlılık dönemleri başarı ile biter ve evliliklerine,nikahlarına bizde şahit olmuş oluruz önce Rabbimizin izni tabiki. Allahın izni ile bizde bu akşam sizlerinde şahitliğinizde nişan yüzüklerini takacağız ve onlarada bu yolda şimdiden mutluluklar diliyorum , hayırlar diliyorum ve sizlerinde dualarını bekliyorum, teşekkür ediyorum" dedi.

Yapılan kısa konuşmanın ardından çiftin nişan yüzüklerini Takan Cengiz Kan her iki aileyi de tebrik ederek mutluluklar diledi.

Kandıra Haber Ajansı olarak bizlerde Seda ve Umut çiftine evlilik yolunda attıkları bu ilk adım sonrası tebrik ediyor mutluluklar diliyoruz.