Ak Parti Kocaeli milletvekili adayı Kandıralı İbrahim Efe seçim sürecinde en çok çalışan adaylardan biri belki de en çok koşturan aday Efe diyebiliriz.

Milletvekili sıralamasında 14. sırada olması ve seçilmesi için bir mucize gerekli olan İbrahim Efe buna rağmen sıralamadaki kendisinden önde olan isimlerden daha fazla çalışıyor. Gittiği her yerde partisi için elinden gelenin fazlasını yapıyor. Kandıralı vekil istiyoruz diyen Kandıralılara ben milletvekili olmasam bile eğerki vekil ile bir işiniz olduğunda ben sizin işinizi halledicem bana ulaşın sizin için ben koşturacağım diyor.

İbrahim Efe hergün başka bir ilçede hergün başka bir programda boy gösteriyor. Bir bakmışsınız Bakaç ve Varol Ailelerinin Kıymetli evlatları Hümeyra & Mücahit'in Mutlu günlerine şahitlik ediyor bir bakmışsınız Rize eski milletvekili Şevki Yılmaz'ın kardeşi, Ak Parti Kocaeli Millet Vekilimiz Mehmet Akif Yılmaz'ın Kıymetli amcası Kocaeli Akıncılar Kurucu Başkanı Şevket Yılmaz'ın cenazesinde acılarını paylaşıyor.

Kısacası sıralama böyle bir yerde olan bir çok adayın yapmayacağı şeyleri yapıyor ve sıralamada garanti görünen adaylardan daha fazla koşuyor. Ne diyelim İbrahim Efe Allah gönlüne göre versin yolun açık olsun. İnşaallah seni daha iyi yerlerde görmek dileği ile.