AK Parti Kandıra Belediye Başkan aday adayı Yakup Karaaslan dur durak nedir bilmiyor.

Kandıra'da gezmediği mahalle bırakmayan Karaaslan, gittiği mahallelerde  ilgiyle karşılanıyor. Kandıra Belediye başkanlığı için Ak partiden aday adayı olan Karaaslan, 90 köy, 110 mahalleye çıkartma yaptı. İlçede oturan vatandaşların sorunlarını ve sıkıntılarını dinleyen Karaaslan, vatandaşların aktardığı problemlerini tek tek not alıyor.

Güçlü aday adayları arasında yer alan Karaaslan, ilçede çalmadık kapı bırakmadı. Tek tek haneleri ziyaret eden Yakup Karaaslan, mahalle ve köylerdeki sorunların çözüm yollarıyla ilgili vatandaşlarla karşılıklı istişare ediyor. AK Parti’nin çeşitli kademelerinde görev alan Karaaslan ilçede iktidarın en güçlü aday adayı olarak karşımıza çıkıyor.

Kandıra programlarına hız kesmeden devam eden Karaaslan, Kandıra’da tekrar Cumhur ittifakı’nın bayrağını dalgalandıracaklarını ifade etti. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamasında belediye başkanlarını 15 Aralık tarihinden sonra yavaş yavaş duyuracaklarını belirtmişti. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ilk önce Büyükşehirleri ardından ise ilçeleri açıklaması beklenirken, ilçe adaylarının açıklanmasının Ocak ayı ortasını bulması bekleniyor.