Kandıralı hemşehrileriyle sık sık bir araya gelen Tuncay Akcan hemşehrilerine gittiği her yerde projelerini anlatıyor. Akcan her akşam farklı bir yeri ziyaret ediyor ve vatandaşlarla sobet ediyor.

GİTTİĞİM HER YERDE BANA SORULAN İLK SORU NERELİSİN OLDU

Kandıralı hemşehrileriyle sık sık bir araya gelen Ak parti Belediye başkan aday adayı  Tuncay Akcan  gittiği her köyde kendisine ilk sorulan sorunun nerelisin olduğu ve hemşehrilerinin Kandıralı bir belediye başkanı görmek istedikleri yönünde talepler aldığını ifade etti.

CUMHURBAŞKANIMIZ BAŞ TACIMIZDIR
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla bezenmiş ruhlarımızın artık Kandıramızı bir yerlere getirme yolunda azim ve gayretle çalışacağını ifade etti.

MEVCUT PROJELERE DEVAM DEDİ
Mevcut Belediye Başkanımız Sayın Adnan Turanın başlatmış olduğu projelerin devam ettirileceğini vurgulayan Akcan, sözlerine şöyle devam etti:
"Kandıra'mızı Ak Parti'mizin Kalesi olarak daha da güçlendireceklerini 2023 ve 2053 vizyon projelerinde yazan Marka Şehirlerden biri haline getireceklerini söyledi.

ÜRETİM ODAKLI BELEDİYE
Belediye başkan aday adayı Akcan Kandıra belediyesinin proje bazlı üretim odaklı bir belediye olacağını vurgulayarak kentin genç nüfusu için istihdam alanları açacaklarını söyledi Bu minvalde ilk 18 ayda 41 projeyi hayata geçireceklerini söyleyen Akcan ilk etapta Belediye iştırakinde kuracakları işletmelerde çalıştırmak üzere 416 personeli Kandıralı olmak Kandıra ikameti olmak şartıyla işe alımlar yapacaklarını ifade etti.

ÖRNEK BELEDİYECİLİK BİZİMLE OLUR
Kandıra Belediyesinin Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Doç. Dr. Tahir Büyükakın önderliğinde ve liderliğinde büyük atılım ve projeleri hayata geçireceklerini vurgulayan Akcan şunları söyledi:
" Elbetteki herşey Kandıra'mız şehrimiz Türkiye'miz için. Özellikle değişen ve gelişen  Dünya'mızda şehirlerin belediylerinin alacağı yer çok önemli. Şehrimizin halkı bu gelişimden pay almayı fazlasıyla hak ediyor.

BİZDEN SONRAKİLERE GELİŞMİŞ VE DEĞİŞMİŞ BIR KANDIRA BIRAKACAĞIZ
Başkan aday adayı Tuncay Akcan Ak Parti belediyeciliği Vizyon ve Misyon belediyeciliğinden geçtiğini söyleyerek sözlerini şöyle sürdürdü:
"Karadeniz Sahil Yolu projesi kapsamında şehrimizin kenarından geçmesi hasebiyle bunu fırsata çevireceklerini söyledi.