Kandıra'nın başarılı ve sevilen muhtarlarından Lokmalı Mahalle Muhtarı İrfan Özer kızını evlendirdi.

İrfan ve İlknur Özer çiftinin güzeller güzeli kızları Elif Özer ile Şehriban Oskay ve Ersin Oskay çiftinin yakışıklı oğulları Mertcan Oskay muhteşem bir düğün cemiyeti ile dünya evine girdi. Çiftin kına gecesi Kandıra Namazgâh Kültür Merkezi’nde düğün törenleri ise Kaynarca Kültür Merkezi’nde gerçekleşti.

Cemiyete Kocaeli Vali Yardımcısı Abdul Rauf Ulusoy, Kandıra Belediye Başkanı Adnan Turan, Türkiye Muhtarlar Derneği Kandıra Şube Başkanı Adnan Kaçan, İSU Kandıra Şube Müdürü Cemalettin Ölmez, İSU İzmit Şube Müdürü Hakan Kocatürk, Ak Parti ilçe başkanı Alper Tokgöz, Ak Parti İlçe Kadın kolları başkanı Nilgün Gürcan ve çok sayıda muhtar, kamu görevlisi ve her iki ailenin yakın dost ve akrabaları yoğun katılım sağlayarak genç çifti tebrik etti.

Alkışlar eşliğinde ilk danslarını yapan genç çiftin mutluluğu yüzlerine yansırken, her iki ailenin yakınları genç çifti takı yağmuruna tuttu. Evlatlarının mürüvvetini görmenin mutluluğunu yaşayan Özer ve Oskay aileleri, gece boyunca davetlilerle yakından ilgilendi. Elif Özer ve Mertcan Oskay çifti, bu özel günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm sevdiklerine teşekkür etti.