Türk Telekom Kandıra Şube Müdürü Hamza Tüfenk ve Yasemin Tüfenk'in oğulları Evren & Emir erkekliğe ilk adımlarını attılar.

Kandıra'da geniş bir kesim tarafından  tanınan ve sevilen başarılı yöneticilerinden Türk Telekom Kandıra Şube Müdürü Hamza Tüfenk ve Yasemin Tüfenk'in oğulları Evren & Emir için  Eriş tesislerinde muhteşem bir sünnet cemiyeti düzenlendi. Cemiyette, Palyaço ve maskotlar çocukları eğlendiririken aynızamanda  çocuklara pamuk şekeride ikram edildi.
Özenle hazırlandıkları sünnet cemiyetinde davetlileri kapıda karşılayan Hamza-Yasemin Tüfenk çifti, konuklarla yakından ilgilendi.

Takı merasimi ve yemek ikramı ile devam eden sünnet cemiyetinde davetlilerin ilgi odağı olan Evren & Emir, sünnet çocuğu olmanın tadını çıkarırken, Tüfenk ailesi bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan tüm sevdiklerine teşekkür etti.

Kandıra Haber Ajansı olarak erkekliğe adım atan miniklere geçmiş olsun dileklerimizi sunar Tüfenk ailesine ise Cenab- ı Allah'tan damatlıklarınıda göstermesini dileriz.