GENÇLER HEDEFLERİNE KOŞUYORLAR

Belediyemiz, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz ve Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen özel yetenek spor parkurlarına hazırlık kursu antrenör Mustafa Peşmen nezaretınde tüm hızıyla devam edıyor.

Başladığı günden beri Pomem(polis meslek eğitim merkezi) ,Afad ,Jandarma subay-astsubay ve Besyo(beden eğitimi spor yüksek okulu) olmak üzere onlarca gencın hedefıne ulaşmasına vesıle oldu. Geçtiğimiz günlerde 31.dönem POMEM adaylarının sınavlarına uğurlayan ve basarılı sonuçlara ulasmasını sağlayan kursumuz besyo ve jandarma astsubay özel yetenek sınavları hazırlıklarına ilçemiz spor salonunda tüm hızıyla devam ediyor. Kandıra Belediyesi Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Halk Eğitim Merkezi önderliğinde gençlerimizin çevre ilcelere gidip hem maddi hem zaman harcamak yerine ilçemizde en güzel şekilde eğitim alıp sınavlarında basarılı oluyorlar. Besyo sınavı hazırlıklarının devam ettiği kursun kayıtlarıda Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğünde devam etmekte.

 Antrenör Mustafa Peşmen; "Basladıgımız günden beri gece gündüz demeden çalıstık çalısıyoruz. Onlarca kişiyi hedefine ulastırdık. Bu projenin paydasları olan Belediye Başkanı Erol Ölmez,Gençlik ve Spor Müdürü Ercan Güneş ve HEM Müdürü Ayhan Kazancı beylere sporcularım adına teşekkür ederim" dedi