Kandıra'da emlakçılık yapan Fatih Ceran'ın babası Kandıra Emekli Tapu Müdürü Hüseyin Ceran, (64) kalp krizi sonrası yaşamını yitirdi.

Geçmiş yıllarda Kandıra’da Tapu Sicil Müdürü olarak görev yapan bürokratlar arasında en candan, en sevilen kişi olarak bilinen emekli olduktan sonra Kandıra’da ticaret hayatına atılmış ve Kandıra Osman Gazi Cami Yaptırma ve Yaşatma Derneği başkanı Hüseyin Ceran (64) kalp krizi sonrası yaşamını yitirdi.

Bir ay önce Dernek başkanlığını yaptığı Kandıra Osman Gazi Camii'nde sabah namazı buluşmasında cemaate çorba ikram ederken aniden rahatsızlanan Hüseyin Ceran, M. Kazım Dinç Kandıra Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği tespit edilen Ceran, burada yapılan ilk müdahalenin ardından Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine kaldırıldı.

Bir aydır yoğun bakımda tedavisi süren Ceran’in bu sabah saatlerinde doktorların tüm müdahalesine rağmen yaşamını yitirdi. Evli ve 2 çocuk babası olan Hüseyin Ceran'ın cenazesi bugün (Perşembe) İzmit Yeşilova merkez Camii'nde kılınacak öğle namazına müteakip kent mezarlığında toprağa verilecek