Akçakocabey Spor Kulübünün başarılı sporcusu  Tansel Bütün 29 Ekimde Antalya'nın Kemer ilçesinde düzenlenen Uluslarası Bocce turnuvasinda Kocaeliyi en güzel şekilde temsil ederek Şampiyon olmuştu. Bu sebeple milli sporcu adına   ödül ve başarı yemeği düzenlendi.

Yemeğe Gençlik ve Spor il müdürü Gökhan Yavaser  Kocaeli Büyükşehir Belediye Spor Daire  Başkanı Ali Yesildal, Kocaeli Amatör Spor Kulüpler Daire Başkanı Murat Aydin, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Daire Başkanı İlhan Şerif Aykaç , Muhtarlıklar Daire Başkanı Numan Balaban ve Şube Müdürü Mustafa Dursun , Kulüp Başkanı Hakan Kocatürk , İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Ercan Güneş , Gençlik ve spor il müdür yarfımcısı Ziya Ülhak Sarıgül ,Kartepe İsu Şube Müdürü İhlas İlteris Demir,Kaskf sorumlusu Celal Güreşen ve sporcular katıldı. 


Akcakocabey SK başkanı Hakan Kocatürk Sporcularımıza  verdiğimiz destek ile Uluslar arası arenada aldıkları madalyayı ilçemize armağan ederek bu haklı gururu bizlere yaşattılar.  Bayrağımızın uluslar arası müsabakalarda dalgalanması hem kulübümüz hem ilçemiz adına onur verici. Sporcularımıza ailelerine ve  destek veren herkese  teşekkür ediyorum"dedi.