Yeniden Refah Partisi Milletvekili Adayı Levent Gödek Kandıra'da kafede gençlerle bir araya geldi.

Kandıra'da pasha cafede gençlerle bir araya gelen Yeniden refah Partisi Kocaeli milletvekili adayı Levent Gödek kalabalık bir topluluk karşısında konuşma yaptı.

Levent Gödek yaptığı konuşmasında ; “Bizleri hep ötekileştirdiler hep bir sonraki dönem dediler aman ne olacak,biz birini aday gösterdiğimiz zaman onu sorgusuz sualsiz başkan yapıyor Kandıra dediler . Biz yıllarca tanımadığımız bilmediğimiz boş sandalyelere oy verdik,5 yıl göremeyeceğimiz bir kişiyi Kandıra’mıza geldiler kahve kahve gezdirdiler elimizi sıktırdılar biz bir daha beş yıl göremeyeceğimiz o kişiye oy verdik vekil yaptık ulaşamadık.

Şahsen ben 4 yıldır ilçe başkanlığı yapıyorum Kandıra’da hiçbir vekilin bende ne numarası var nede ulaşabiliyorum siz ulaşabiliyormusunuz bilmiyorum ben şahsen ulaşamıyorum. Bizi yıllarca hep birilerinin güdümü altına soktular yıllarca Kandıralı hemşerileri görmezden geldiler yıllarca bizi hep Kocaeli’deki kendini bilmez üç beş kişi tarafından yönetildik hep dediler ki Kandıra ne olacak ya biz bu dönem bunu yollarız bir dahaki dönem onu yazarız Kandıra’nın genci de ,büyüğü de ,orta yaşlısı da buna oy atmak zorunda bırakıldılar.

Biz de artık yeni nesil olarak diyoruz ki artık yeter diyoruz biz gençler olarak yeni bir devir açacağız inşallah Kandıra’da  biz kendi kendimize yeteriz o gelenler bizden daha mı üstün ?, o gelenler bizden daha mı akıllı ?, o gelenlerin üç tane elimi var dört tane bacağı mı var? Onlarda aynı senin benim gibi bir insan ama nedir onları hep senin benim üstümüze yolladılar biz bir türlü kendimizi toparlayamadık, toparlattırmadılar biz hep birilerinin güdümü altında yaşamak zorunda kaldık. İnşallah  biz gençler olarak ne diyoruz biz bir meşale yaktık bu meşalelerin altında tüm Kandıra’nın yediden yetmişe birlik beraberlik mesajı vereceğiz.

Biz illa bun dönem milletvekili olacağız diye bir gayemiz yok ama neden olmasın imkansız değil ,Kocaeli’de 400.000 Kandıralı hemşerilerimiz var benimde akrabalarım var İzmit’te , Gebze’de , Çayırova’da , Darıca’da ve burada olan herkesin akrabaları var değilmi biz istediğimiz zaman 400.000 taneden 4 tane vekil çıkartıyoruz hadi hepsini geçtim yarısı milliyetçilik, hemşericilik duygusu ile desin ki siyasi parti gözetmeksizin bunada inanıyorum ki ittifaklardan Cumhur ittifakını seven de var Millet ittifakını seven de var , iktidarı seven de var muhalefeti seven de var illa olacak biz çünkü bir bütünüz ama görüyoruz ki bu dönem hiçbir parti gözetmeksizin eğer tek bir noktada birleşebilirsek muhtemelen diyoruz ki  ses getiririz önce Kocaeli’de sonra Ankara’da  duyar sesimizi ne olur bakın koskocaman bir Kandıra gençliği var değilmi ? bende sizin yaşınızdayım daha yaşım benim 30 ama diyoruz ki biz bir otuz sene daha sizin güdümünüz altında gitmeyeceğiz Kandıralı zaten kendi kendini yetiştirir bölük dursa da Kandıralı durmaz”.

Konuşmasının ardından gençlerin Kandıra seninle gurur duyuyor tezahüratları sonrası sözlerine devam eden Levent Gödek  "uzun zamandır konuşma yapıyorum hiç böyle güzel ve neşeli bir sohbete denk gelmedim bununda en büyük katkısı siz kardeşlerimdir burada konuşuyorum ya sizden farklı birisi değilim bende sizden biriyim hepiniz beni tanıyorsunuz bende hepinizi tanıyorum yani biz birbirimize yeteriz biz burada öyle bir ses getireceğizki Allah’ın izni ile kazansak ta kazanmasak ta önce Kocaeli sonra Ankara Kandıralı’lar kendine gelmiş ölü toprağını üstünden atmış diyecekler inşallah. Biz bu seçimde Allah nasip ederse artık Kandıra’nın kendi içinden öz evladından hem vekil hem başkan çıkartacak inşallah bir dönem sonra belki sizin içinizden birisi vekil olarak güzel sıralara yazacaklar ya iktidar ya muhalefet ten yazacaklar ama biz bunu yazdırmak zorunda bırakacağız, lakin biz gene birbirimize sahip çıkmazsak biz gene dersek ki tamam İzmit ne derse biz onu kabul ediyoruz dersek ne olur biliyor musunuz biz Kandıra’yı biliyoruz kardeşim biz Kandıra’ya kimi yollasak Kandıralı’lar bunu seçmek zorunda bunu dedirtmemek için arkadaşlar bu dönem inşallah Yeniden Refah partisi olarak Kandıra’da Levent Gödek üzerinden hep beraber birlik beraberlik mesajı vererek bundan sonraki bütün seçimlerde bu odadaki bütün arkadaşlarımızı iyi yerlerden vekil yada başkan olarak çıkartarak onları seçeceğiz onlarda  bize hizmet edecek inşallah. Sözlerimi fazla uzatmıyorum siz hemşerilerimizi ,kardeşlerimizi , abilerimizi inanın çok seviyorum biz birlikte bir bütünüz,et tırnaktan ayrılmaz, 96 köyün 96 sıda bizim biz Kandıra’nın çocuğuyuz biz Kandıra’yı biliyoruz Kandıra’da bizi biliyor Elhamdulillah."dedi.