Kocaeli Kandıralılar derneği başkanı iyi parti Kandıra meclis üyesi Sinan Yolcu sosyal medya hesabından veda mesajı paylaştı.

Yolcu paylaşımında ; "Saygıdeğer Kandıralı hemşehrilerim ; bundan 5 yıl önce İyi parti Kandıra adına tertemiz samimi bir niyetle Kandıra'mıza hizmet etmek isteyen insanlar olarak yola çıktık. Bendeniz söz verdiğim gibi 5 yıl boyunca İyi parti saflarında Bld. meclis üyesi olarak Kandıra'mıza hizmet etmeye çalıştım. Çıkar için bir araya gelmedik.Bu süreçte asla şahsi bir menfaat peşinde olmadık. Yüce Allah en büyük şahidimizdir.İkbal davasında olmadık.Sadece inandığımız yolda dimdik,onurumuzla yürüdük.Muhalefet partisi meclis üyesi olarak Kandıra'mız adına, Kandıra'lılar adına iyi ve güzel şeyler yapmaya çalıştık ve yaptığımıza da inanıyorum.

Kıymetyli hemşehrilerim ; İyi parti saflarında bana ayrılan sürenin sonuna geldik.Siz saygıdeğer İyi partili dostlarımdan ve KANDIRA'da bizlere oy vererek destek olan hemşehrilerimden helallik almak isterim. Bilerek yada bilmeyerek bir hata,kusur işlediysem benden yana helal olsun, kalın sağlıcakla" dedi.

Yolcu'nun bu paylaşımı sonrası Kandıra Haber Ajansı olarak Sinan Yolcu'yu aradık ve  bundan sonra herhangi bir partiden aday olacakmısınız diye sorduk, Yolcu herhangi bir partiden meclis üyeliği düşünmediğini belirtti. Kandıra Haber Ajansı olarak bizlerde Sinan Yolcu'ya meclis üyeliği süresince verdiği hizmetler için Kandıralılar adına teşekkür ederiz.