Öğretmenler günü etkinlikleri kapsamında Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen voleybol, dart, masa tenisi ve satranç turnuvaları Kandıra Sehit  Yavuz Sonat Güzel Spor Salonunda devam ediyor.

İlçemizde görev yapan 300 e yakın öğretmenin katıldığı turnuvalar çekişmeli mücadelede sahne oluyor. Şimdiye kadar tamamlanan voleybol turnuvasında; 1.Akcakoca Anadolu lisesi 2.Tasvire Hurşit Güneş O.O. 3. Çerçili O.O. 4. Kaymaz Araman O.O. oldu.Dart turnuvasında ; bayanlarda 1. Zennure Çam 2. Aya Akın 3. Pınar Özler 4. Müge Yildiz erkeklerde 1. Bayram Meşe 2. Alparslan Akyol 3. Sinan Zengin 4. Emre Alan olmuştur.


Gençlik ve Spor ilçe müdürümüz Ercan Güneş gelecegimiz olan çocuklarımızın üzerinde büyük emek sahibi olan öğretmenlerimizin bu özel günlerinde eglenmelerine vesile olabilmek için düzenlediğimiz etkinlikler öğretmenlerimiz için farklı bir deneyim oluyor.Ogretmenlerimizin  Eglenmeleri,güzel vakit geçirip kaynaşmalarina ortam hazırladık ve amacımıza da ulasmis bulunuyoruz. Bu vesileyle öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutluyorum." dedi Öğretmenler günü turnuvaları masa tenisi ve satranç turnuvalariyla devam edecek.