Ak Parti Kandıra Belediye başkan aday adayı Tuncay Akcan müracaat ettiği günden beri durmak bilmiyor.

Mart ayında yapılacak yerel seçimlerde aday olacak isimlerin açıklanma tarihinin Ocak ayının sonuna kalması Akcan'ın hızını kesmedi, Ak parti Kandıra Belediye başkan  aday adayı Tuncay Akcan köy ziyaretlerine aralıksız devam ediyor.

Kandıralı hemşehrileriyle sık sık bir araya gelen Ak parti Belediye başkan aday adayı  Tuncay Akcan  gittiği her köyde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde başlatılan Türkiye Yüzyılı Vizyonuyla bezenmiş ruhlarımızın artık Kandıramızı bir yerlere getirme yolunda azim ve gayretle çalışacağını ifade etti.

Kandıra'mızı Ak Parti'mizin Kalesi olarak daha da güçlendireceklerini 2023 ve 2053 vizyon projelerinde yazan Marka Şehirlerden biri haline getireceklerini ifade eden Kandıra Belediye başkan aday adayı Akcan Kandıra belediyesinin proje bazlı üretim odaklı bir belediye olacağını vurgulayarak kentin genç nüfusu için istihdam alanları açacaklarını söyledi. Bu minvalde ilk 18 ayda 41 projeyi hayata geçireceklerini söyleyen Akcan ilk etapta Belediye iştırakinde kuracakları işletmelerde çalıştırmak üzere 416 personeli Kandıralı olmak Kandıra ikameti olmak şartıyla işe alımlar yapacaklarını ifade etti.

Akcan ; " Elbetteki herşey Kandıra'mız şehrimiz Türkiye'miz için. Özellikle değişen ve gelişen  Dünya'mızda şehirlerin belediylerinin alacağı yer çok önemli. Şehrimizin halkı bu gelişimden pay almayı fazlasıyla hak ediyor" dedi.