Sinan Yolcu Başkanlığındaki Kocaeli Kandıralılar Derneği yeni dönemin ilk toplantısını Kerpe Kaptan Tesislerinde yaptı.

Kocaeli Kandıralılar Derneğinin 15. Başkanı İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı Sinan Yolcu, Denetim Kurulu Başkanı Ahsen Okyar, Harita Mühendisi ve son Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman, Gayrimenkul Yatırım Danışmanı-İnşaat Mühendisi Baturhan Üretürk. Av. Abdurrahman Kaymak, Elektrik Elektronik Mühendisi Harun Reşit Kocagöz, Mali Müşavir Sedat Durmuş, İYİ Parti yöneticisi Salim Yaşar, Kandıra Gençlerbirliği Başkan Vekili Ramazan Dağtekin, Kocaeli İtfaiyesi emeklisi Salih Horos’un katıldığı ve Kerpe Muhtarı Adnan Dursun’un Kerpe Kaptan tesislerinde gerçekleşen toplantıda İstanbul Sağlık-Sen 1. nolu Şube Başkanı Zafer Caner’i ağırladı.

Sağlıkçı Başkan

1979 Kandıra doğumlu Zafer Caner, 2007 yılında Sağlık Bakanlığı İstanbul Şişli Etfal Hastanesi'ne memur olarak ataması yapıldı. Sonrasında Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Lisans bölümünden ve İstanbul Üniversitesi Acil Yardım ve Afet Yönetimi Lisans bölümünden mezun oldu. Son olarak Beykent Üniversitesi Hastane ve Sağlık Kurumları Yönetimi Tezli Yüksek Lisansını tamamladı. Aynı zamanda Türkiye'nin en büyük sivil toplum kuruluşlarından olan memur sendikası Memur-Sen'e bağlı İstanbul'da Sağlık-Sen 1 Nolu Şube Başkanı olarak görevini sürdürmektedir. Zafer Caner’in verdiği bilgiler dikkatle dinlenirken, başarıları da tebrik edildi.

Caner’e Plaket

Toplantı sonunda Zafer Caner’e plaketini; Baturhan Üretürk, Harun Reşit Kocagöz, Av. Abdurrahman Kaymak ve Sinan Yolcu birlikte verdi. Son Kuruçeşme Belediye Başkanı Ali Kahraman ve Başkan Sinan Yolcu’da Derneğin Kitabını takdim etti.