Geçtiğimiz akşam Kandıra Ak parti 108. genişletilmiş ilçe danışma meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıya katılan il başkanı Dr. Şahin Talus'tan Kandıralı vatandaşlar ne talep ettiler.

Büyük bir katılımın gerçekleştiği genişletilmiş istişare toplantısı sonrası vatandaş taleplerini dinleyen il başkanı,millet vekilleri ve büyükşehir belediye başkanı gelen talepleri tek tek cevapladılar.

Kandıra Devlet hastanesi ile ilgili gelen bir talebi okuyan il başkanı Dr. Şahin Talus bu benim branşıma giriyor bu konu ile bizzat ben ilgileneceğim dediği konu neydi , vatandaş ne istemişti ?

Gelen talepler içerisinde Kandıra Devlet hastanesi ile ilgili olan talepte hastanenin diş polikliniğinin yeterli hizmeti vermiyor olmasından şikayet edildi. Diş polikliniğinde dolgu ve kanal tedavisinin yapılmadığı,sadece diş çekiminin olduğu,Kandıralıların dolgu ve kanal tedavisi için ya özele yada İzmit'e gitmek zorunda oldukları ifade edildi. Bu talebi okuyan il başkanı Şahin Talus Doktor olması sebebi ile konu ile bizzat ilgileneceğinin sözünü verdi.