Dün Kandıra tarihinde bir ilk daha yaşadık. Tarihimizde ilk defa bir bağımsız adayımız var derken ikinci bağımsız bir adayımız daha oldu. Hemde öyle böyle bir aday değil Kandıra'da hiç kimsenin tanımadığı bu aday basına yaptığı açıklamalarda ;

KİMSENİN ADAMI DEĞİLİM

Hiç kimsenin adamı değil, halkımın adayı olduğunu söyleyen Kaş, “Ben direk halkın adayıyım. Halkıma bağlıyım. Halkıma hizmet edeceğim” ifadelerine yer verdi.

Bizde habercilik gereği ajansımızı mesaj yağmuruna tutan Kandıralıların bize sordukları soruları Bağımsız aday olan Cengiz Kaş'a sormak istiyoruz. Tabi Kandıra'da bizim varlığımızı biliyorsa sorulara cevap vermesini bekliyoruz.

İŞTE BİZE GELEN SORULARDAN BAZILARI 

 1. Neden Kandıra, Düzce'de yaşayan biri neden Düzce'nin herhangi bir ilçesinden aday olmak varken hiç tanınmadığı Kandıra'dan aday oldu?

2. Cengiz Kan'ın bağımsız aday olduğunu biliyormuydu bu isim benzerliği kendisine oy kaybettirebilirmi bunu göze aldı mı?

3. Kandıra'dan aday olmayı kim tavsiye etti ?

4. Kandıra'dan aday olması için kaç para aldı ?

5. Seçim çalışmalarına katılacak mı yoksa amacı sadece Cengiz Kan'ın oylarını almak mı ?

6,7,8 diye uzar gider ,daha bunlar gibi çok soru var ancak bazıları biraz ağır o yüzden o soruları soramıyoruz. 

Evet sayın bağımsız belediye başkan adayımız Cengiz Kaş gerçekten amacınız hiç tanımadığınız halkınıza hizmet etmek mi yoksa yorumlarda ki gibi fırsatçılık yapıp isim benzerliğinden faydalanıp Cengiz Kan'ın oylarını bölmek mi ? Samimi iseniz cevaplarınızı bekleriz. 

Bizim soramadıklarımızı yorumlarda sormak isterseniz atış serbest. Küfür olmadıkça istediğinizi yazabilirsiniz.