Kandıra Çarşı Mahallesi İsmail Şenoğlu Caddesi’nde İlçe Başkanı Erol Ölmez’in ev sahipliğindeki açılışa AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Belediye Başkanı Adnan Turan, Milletvekili Adayı İbrahim Efe, Aday Adayı ve MKYK Üyesi Davut Şiviloğlu gibi isimler de katıldı.

AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi programı kapsamında ilçelerde seçim irtibat bürolarının açılışı devam ediyor. Seçim tarihi yaklaştıkça bu açılışlara vatandaşların ilgisi de giderek artıyor. Önceki gün iki ilçede birden seçim ofisleri açılışında büyük coşku yaşandı. İlk açılış Kandıra’da gerçekleşti. Çarşı Mahallesi İsmail Şenoğlu Caddesi’nde İlçe Başkanı Erol Ölmez’in ev sahipliğindeki açılışa AK Parti Kocaeli İl Başkanı Dr.Şahin Talus, Milletvekili Radiye Sezer Katırcıoğlu, İlçe Belediye Başkanı Adnan Turan, Milletvekili Adayı İbrahim Efe, Aday Adayı ve MKYK Üyesi Davut Şiviloğlu gibi isimler de katıldı.

VATANDAŞ YOĞUN KATILIM SAĞLADI

Kandıra’da gerçekleşen AK Parti İl Seçim Koordinasyon Merkezi programı vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Kandıralı vatandaşların yoğun katılım gösterdiği programda vekil adayları ile bol bol hatıra fotoğrafı çekildi.