Sosyal medyada rakiplerimizin sayfalarını takip etmek gibi bir alışkanlığımız yok. Ama bizi takip edenler bize gönderme yapmışlar o konu hakkında kısa bir açıklama.

Önsözde dediğimiz gibi rakiplerimizi takip etmiyoruz bizim hakkımızda ne dediklerini takipçilerimizin gönderdiği mesajlar vasıtası ile öğreniyoruz.Takip etmeme sebebimiz ise benzer paylaşımlar yapmamak adına onların paylaşımlarından ilham almamak.Çünkü bazen aynı tarz videoları paylaştığımız olmuş.

Neyse konumuza dönersek öncelikle şunu belirtmekte fayda var biz dün akşam seçim sonuçlarını anlık mahalle mahalle paylaşırken bize yalan haber yapıyorsunuz diyenler ekran görüntülerini alıp kesin sonuçlar açıklanınca karşılaştırsınlar bakalım hangi paylaşımımız yalan. Bizler seçim sonuçlarını sandık görevlilerinin anlık paylaşımlarına istinaden okurlarımıza aktardık. Başlarda bir aday diğer adayın farklı bir şekilde önünde giderken sonlara doğru diğer adayın ipi göğüslediğini ve 500 kadar farkla seçimi kazandığını ilk paylaşan biz olduk ve biz bu sonuçları verirken resmi olmayan ve kesin sonuçlar olmadığını belirttik. Bizi eleştirenler ulusal basından aldıkları ekran görüntülerini paylaşarak ve bu paylaşımları ile övünürken biz haberin merkezinde Kandıra'nın içinde haber yaptık. Her ne kadar rakiplerimiz desek bile biz kimseyi kendimize rakip olarak görmüyoruz bizim tek rakibimiz kendimiziz. Kim ne yaparsa ne söylerse söylesin çokta takılmıyoruz. Çünkü biz haberin tam merkezindeyiz. Uzaklarda aramayın Kandıra'nın tam içinde haberin merkezindeyiz.