Yeniden Refah Partisi Kandıra Belediye Başkan Adayı Levent Gödek Akçabeyli ve Çamkonak Mahalleler’ini ziyaret etti.

Yoğun katılımla gerçekleşen programda vatandaşların teveccühü karşısında Gödek teşekkürlerini iletti. Gerçekleşen programda projelerinden de bahseden Gödek, “41 Refah Projemiz var. Kandıra’mızın refahı için Kandıra’daki okumuş genç kardeşlerimizle bir araya geldik. 41 tane proje geliştirdik. İlk 5 tanesini açıklamak istiyorum.


1- Köyümüze Dönelim Projesi
Gençlerimizi köylerde tutmak için organik olan ata tohumu desteği vereceğiz,imar planlarında köy yerleşim alanlarında düzenlemeler getireceğiz. Gençlerimizin köylerine döndüğü vakit kendilerine ev yapabilmeleri için.


2- Kandıra A.Ş markasını kuracağız. Ürettiğimiz mahsullerimizi burada işleyip pazar ağı sağlayacağız…


3-Sosyal tesisler kuracağız.
4- İlk okul, orta okul ve lise çağındaki öğrencilerimize sadece okul kantinlerinde geçerli 41 öğrenci kartları dağıtacağız. 
5- İhtiyaç sahibi emeklilerimize kira yardımı fonu vereceğiz. 
6- 3 Tip ev projesi yapacağız. Ekonomik şartlar karşısında ezilmiş olan hemşehrilerimizin evlerine kavuşabilmeleri için, hazır ev plan projelerini sunacağız. İsteyen istediği projeyi çok cüzzi bir miktara alıp evlerini yapacaklar. Plan projeye vereceği yüksek fiyatlar cebinde kalacak bu parayla evlerinin temellerini atacaklar.” dedi.