Kocaeli Kongre Merkezi’nde düzenlenen AK Parti İlçe Belediye Başkanları Tanıtım Programının ardından AK Parti Kandıra İlçe Başkanlığı’nda Belediye başkan adayı Erol Ölmez için karşıma programı düzenlendi.

AK Parti Kandıra İlçe Teşkilat binası önünde toplanan partililerin meşaleler eşliğinde Erol Ölmez'i karşıladılar, partililerle selamlaşarak tebrikleri kabul eden Ölmez’i AK Parti Kandıra İlçe Başkanı Ahmet Alper Tokgöz, Kocaeli Milletvekili Sami Çakır, Sağlık Eski Bakanı Kazım Dinç, MHP ve BBP İlçe Başkanları, Belediye başkan adayları, Muhtarlar, Kandıra belediye başkan vekili İsmail Akalan ve ilçe teşkilatı yöneticileri ile çok sayıda vatandaş yalnız bırakmadı.

Partililere konuşma yapan Erol Ölmez ; “Gerçek Belediyecilik anlayışımız, ‘Yeni Yüzyıl Yeni Kandıra’ için var gücümüzle, bir günü dahi boş geçirmeden çalışmaya devam edeceğiz.  Kandıra’da yeni yüzyıl için hizmet üretmeye devam edeceklerini söyleyen Erol Ölmez, “Biz büyük ve güçlü Türkiye’yi gerçekleştirmek için yerelde çalışmaya devam edeceğiz. Bu yönde de irademizi yılmaksızın ortaya koyacağız. Bunu gerçekleştirirken de, hukuk çerçevesinde, ahlak çerçevesinde bunu gerçekleştireceğiz Allah’ın izniyle. Bu yolda yaptığımız çalışma ve gayretin sonunda 31 Mart akşamı geldiğinde, daha önceki gayretlerimizin bir karnesi olacak. Allah’ın izniyle, hem Kocaeli’de hem de Kandıra’da Cumhur İttifakı’na verilecek çok kuvvetli en büyük destek de Allah’ın izniyle Kandıra’dan gelecek” dedi.

HEP BİRLİKTE YENİ VE GÜZEL İŞLER GERÇEKLEŞTİRECEĞİZ

Ölmez;“ Cumhur İttifakımız’ın kıymetli ortaklarına da teşekkür etmek istiyorum vermiş oldukları destek için. Bundan sonraki aşama birlik olma zamanıdır. Birlikte bereket vardır. Var gücümüzle çalışarak Cumhurbaşkanımıza, Cumhur İttifakımız’a Kandıra’da en kuvvetli desteği verebilmek için gayret etmek zamanıdır. Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı çok daha güçlü bir şekilde Kandıra’dan destek verileceğine inancım tamdır. Ben özellikle bu yolda tüm hemşehrilerime ve gayret edenlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Birlik beraberlik içerisinde Allah’ın izniyle 31 Mart akşamı da zaferi kazanacağımıza ve Kandıra’da hep birlikte yeni ve güzel işler gerçekleştireceğimize inancım tamdır. İyi ki varsınız" dedi.

“HEDEFİMİZİ EN YÜKSEK SEVİYELERE ÇIKARTTIK”

Kandıra'da başarılı bir şekilde 2 dönem ilçe başkanlığı görevi yürüten Kandıra Belediye Başkan Adayı Erol Ölmez;" Kandıra’daki zorlukları da kolaylıkları da biliyorum. Bunun yanı sıra çıtanın yükseldiğinin de farkındayım. Hedefimizi en yüksek seviyelere çıkarttık. Büyükşehrimiz ilçemize çok büyük katkılar sağladı. Biz çıtayı daha yukarılara taşımayı kendimize hedef edindik. Bunu da başaracağımıza inanıyorum. Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız.Kandıra’daki gençlerimiz devamlı şehre göç ediyor. Bunun önüne geçmek için projeler üretmemiz gerekiyor. Bazı projelerimiz var, bunları hayata geçireceğiz. Biz de bu anlamda Kandıra’ya hizmet etmek için yola çıktık. Sizler de beni çok sıcak samimi bir şekilde karşıladınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum” dedi.