Cumhur ittifakı Kandıra belediye başkan adayı Erol Ölmez aday gösterilmesinin ardından ilk köy ziyaretine Yağcılar ile Avdan'dan başladı.

Erol Ölmez'e ziyaretleri sırasında Ak parti Kandıra İlçe başkanı Alper TOKGÖZ, Kadın Kolları Başkanı Nilgün GÜRCAN, MHP ilçe başkanı Emrah ÇOLAK, MHP KAÇEP Başkanı Tuba TÜRK,MHP eski ilçe başkanı Ahmet UĞUR,Ak parti ve Milliyetçi Hareket partisi yöneticileri ile çok sayıda partili eşlik etti.

Yağcılar köyü ziyaretinde köy muhtarı Şerafettin GÖKÇE, Avdan köyü ziyaretinde ise Avdan köyü Muhtarı Muhammet BOZDAĞ hazır bulundu. Kalabalık bir ortamda gerçekleşen köy ziyaretlerinde  Cumhur İttifakı Kandıra Belediye Başkan Adayı Erol Ölmez, gerçekleştirdiği mahalle toplantılarına ilişkin açıklamasında “Çıktığımız bu kutlu davada her daim desteklerini ve hayır dualarını hissettiğimiz bütün hemşehrilerimize şükranlarımızı sunuyorum.Partimizin teveccühü ile belediye başkanı adayı olarak gösterildim , Cumhurbaşkanımız bir meşale yaktı bizde peşine düştük bir sevdanın uğrunda bu memlekete neyimiz var neyimiz yok bütün gücümüzle sizlere hizmet etmek istiyoruz.Sizlerden Allah razı olsun Cumhur ittifakımızı ve Cumhurbaşkanımızı hiç bir zaman yalnız bırakmadınız, biz aslında bir nevi sizlere teşekküre geldik. 31 Mart'ta sizlerin desteği ile Kandıra belediyesinde hizmete talibim" dedi.